Polska, ort, 1616

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie i zastępcze, akcje i obligacje, monety polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2016 22:02:23
123400
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1616, Gdańsk, mała głowa króla w kołnierzu, dwukropek i krzyżyk kończą napis na awersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD16b-5 (R)

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1183

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  490 zł
4)  450 zł
5)  350 zł
6)  230 zł
7)  185 zł