Watykan (Państwo Kościelne), 500 lirów, 1991

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2016 22:32:40
123058
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Jan Paweł II 1978-2005, 500 lirów, 1991, Rzym, 100. rocznica ogłoszenia przez papieża Leona XIII encykliki ''Rerum novarum''
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro ''835'' 10.98 g, bardzo ładna patyna na awersie
Literatura: Berman 3578

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 418

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł
4)  40 zł
5)  38 zł