Polska, ort, 1653

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1653

Polska, ort, 1653

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2016 21:33:15
123118
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668 - monety koronne, ort, 1653, Poznań, inicjały A-T po bokach tarczy herbowej, w napisie otokowym POSNAN FAC
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1723 (R1), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1474

1)  1 500 zł
2)  1 500 zł
3)  1 400 zł
4)  1 300 zł
5)  1 250 zł
6)  760 zł
7)  740 zł
8)  700 zł
9)  560 zł
10)  520 zł
11)  470 zł
12)  450 zł
13)  420 zł
14)  290 zł
15)  270 zł
16)  250 zł
17)  210 zł
18)  195 zł
19)  190 zł
20)  185 zł
21)  180 zł