Polska, ort, 1651

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1651

Polska, ort, 1651

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2016 21:34:24
123121
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668 - miasto Gdańsk, ort, 1651, Gdańsk, odmiana bez obwódek wewnętrznych
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna, rysy na awersie
Literatura: CNG 275a

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 770

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  520 zł
5)  500 zł
6)  440 zł
7)  420 zł
8)  410 zł
9)  390 zł
10)  350 zł
11)  320 zł
12)  310 zł