Polska, ort, 1656

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1656

Polska, ort, 1656

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2016 21:34:01
123120
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668 - monety koronne, ort, 1656, Lwów, duże popiersie króla, u dołu Lew - znak mennicy lwowskiej
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna, niedobity, ale rzadki
Literatura: Kop. 1745 (R3), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1186

1)  1 200 zł
2)  1 200 zł
3)  700 zł
4)  680 zł
5)  660 zł
6)  660 zł
7)  620 zł
8)  580 zł
9)  350 zł
10)  330 zł
11)  310 zł