Polska, ort, 1653

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1653

Polska, ort, 1653

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2016 21:32:52
123117
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668 - monety koronne, ort, 1653, Wschowa, litery MW pod głową wołu
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rysy na awersie
Literatura: Kop. 1720a (R1)

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 229

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  660 zł
4)  480 zł
5)  470 zł
6)  330 zł
7)  320 zł
8)  310 zł
9)  300 zł
10)  260 zł
11)  250 zł
12)  250 zł
13)  230 zł
14)  195 zł
15)  185 zł