Polska, ort, 1652

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1652

Polska, ort, 1652

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2016 21:31:43
123115
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668 - monety koronne, ort, 1652, Wschowa, litery MW pod głową wołu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1713

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1182

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  760 zł
4)  760 zł
5)  600 zł
6)  410 zł
7)  370 zł
8)  350 zł
9)  330 zł
10)  310 zł
11)  300 zł
12)  300 zł
13)  280 zł
14)  250 zł
15)  230 zł
16)  210 zł
17)  195 zł
18)  185 zł
19)  180 zł