Polska, ort, 1650

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1650

Polska, ort, 1650

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2016 21:31:20
123113
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668 - monety koronne, ort, 1650, Wschowa, z napisem IOAN CASIM - DG REX PO&S
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatnie wykruszony krążek, ciemna patyna
Literatura: Kop. 1695

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 931

1)  620 zł
2)  620 zł
3)  490 zł
4)  440 zł
5)  380 zł
6)  370 zł
7)  360 zł
8)  320 zł
9)  300 zł
10)  240 zł
11)  200 zł
12)  200 zł
13)  190 zł
14)  180 zł
15)  170 zł
16)  165 zł
17)  160 zł