Polska, ort, 1618

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1618

Polska, ort, 1618

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2016 21:26:21
123103
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1618, Gdańsk, wariant z łapą niedźwiedzia w tarczy nad herbem miasta, na awersie dwie kropki kończą napis w otoku, na rewersie przed MONETA gwiazdka
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, nieco rzadszy typ w tym roczniku
Literatura: Shatalin GD18b-3 (R2)

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 135

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  300 zł
4)  200 zł
5)  180 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  120 zł