Francja, odznaka 5 Regimentu Kirasjerów Royal Pologne, 1945-1954

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2016 21:55:06
121500
Opis: Francja, odznaka 5 Regimentu Kirasjerów Royal Pologne, 1945-1954, odznaka jednoczęściowa, na stronie odwrotnej sygnatura wytwórcy Arthus Bertrand Paris, zawieszka na agrafkę, 5 Regiment to francuska jednostka pancerna biorąca udział w wojnie w Indochinach, w 1725 r. otrzymał nazwę Stanislas-Roi (od Stanisława Leszczyńskiego), a w 1737 został przemianowany na Royal-Pologne
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 48 x 46 mm

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 1276

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  150 zł
4)  100 zł
5)  65 zł