Polska, medal pamiątkowy Za Wojnę 1918-1921

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2016 21:53:57
121497
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal pamiątkowy Za Wojnę 1918-1921, 2 różne formy zapięcia wstążki wstążki
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony 35 mm, wstążka, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 2344

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  60 zł