Polska, Odeznaka pamiątkowa Związku Byłych Uczestników Powstań Narodowych

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2016 21:50:53
121489
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Odeznaka pamiątkowa Związku Byłych Uczestników Powstań Narodowych, odznaka dwuczęściowa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony i srebrzony, 43 x 43 mm, emalia
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 613

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 768

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  290 zł
4)  250 zł
5)  240 zł