Polska, zestaw odznak Państwowa Odznaka Sportowa i Odznaka Strzelecka

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2016 21:50:07
121487
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, zestaw odznak Państwowa Odznaka Sportowa i Odznaka Strzelecka, odznaki jednoczęściowe, PSO -strona odwrotna bez znaków, nakrętka sygnowana St. Ziemski Warszawa, OS -nakrętka sygnowana B.Mączyński W wa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 32 x 27 mm i 31 mm, emalia, razem 2 sztuki
Literatura: Sawicki/Wielechowski 596-598

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 2526

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  55 zł
4)  55 zł