Polska, Odznaka pamiątkowa Szkoła Podoficerów Lotnictwa dla Małoletnich - Bydgoszcz

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2016 21:47:26
121480
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Odznaka pamiątkowa Szkoła Podoficerów Lotnictwa dla Małoletnich - Bydgoszcz, odznaka dwuczęściowa łączona 4 drutami, na stronie odwrotnej numer 65, nakrętka sygnowana J. Knedler
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak 31 x 31 mm, duże uszkodzenie emalii
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 455

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 1932

1)  900 zł