Polska, Żołnierska odznaka pamiątkowa 45 Pułku Strzelców Kresowych - Równe

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2016 21:46:40
121478
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Żołnierska odznaka pamiątkowa 45 Pułku Strzelców Kresowych - Równe, odznaka dwuczęściowa, nakrętka sygnowana Stanisław Reising
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak 41 x 33 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 87

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1084

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  460 zł
4)  400 zł
5)  360 zł
6)  300 zł