Polska, Krzyż Obrony Lwowa 1919

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2016 21:44:22
121472
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Krzyż Obrony Lwowa 1919, odznaka jednoczęściowa, na stronie odwrotnej numer napisany tuszem 1388, nakrętka przebita na nową sygnaturę E.M. Unger Lwów
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz ocynkowany, 39 x 39 mm
Literatura: Stela 13.10

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1789

1)  310 zł
2)  300 zł