Polska, odznaka pamiątkowa Wojskowej Straży Kolejowej 1927

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2016 21:43:13
121469
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka pamiątkowa Wojskowej Straży Kolejowej 1927, odznaka dwuczęściowa, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź złocona i srebrzona 55 x 54 mm, emalia
Literatura: Stela 14.2.27.a

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 1475

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  480 zł