Polska, półtalar, 1788 EB

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety polskie
Polska, półtalar, 1788 EB

Polska, półtalar, 1788 EB

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2016 22:02:23
121069
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półtalar, 1788 EB, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Tyszkiewicz 2.50 mk, Berezowski 4 zł, H-Cz. 3301, Plage 371

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 428

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  820 zł
4)  720 zł
5)  720 zł
6)  520 zł
7)  500 zł
8)  490 zł
9)  480 zł
10)  470 zł
11)  460 zł
12)  450 zł