Polska, talar, 1763 FWoF

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety polskie
Polska, talar, 1763 FWoF

Polska, talar, 1763 FWoF

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2016 21:59:19
121074
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, talar, 1763 FWoF, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, poniżej FWoF i napis wokoło.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.77 g
Literatura: Kahnt 541 b -bez sygnatury pod popiersiem króla; Schnee 1047, Dav. 2676

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 593

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 100 zł
4)  1 000 zł
5)  980 zł
6)  900 zł
7)  880 zł
8)  860 zł
9)  800 zł
10)  740 zł
11)  620 zł