Zakon Krzyżacki, szeląg

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety polskie
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2016 21:26:21
120691
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg, MAGST WVNRICS PRIMS / MONETA DNORVM PRVCI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: minimalne wyszczerbienie, patyna
Literatura: Neumann 4, Voss. §38

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 687

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  185 zł
4)  95 zł
5)  90 zł