Niemcy, halerz, XIV w.

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety polskie
Niemcy, halerz, XIV w.

Niemcy, halerz, XIV w.

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2016 21:25:35
121116
Opis: Niemcy - Dillingen - Burkhard von Ellerbach (1373-1404) - biskup Augsburski, halerz, XIV w., Aw: Dłoń, Rw: Rozeta
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.46 g
Literatura: Bonhoff 1926

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 246

1)  40 zł
2)  38 zł