Zakończenie: 10-12-2015 20:30 ÷ 22:39
Polska, Żołnierska odznaka pamiątkowa 43 Pułku Strzelców Legionu Bajończyków Dubno, od 1928 roku.
120234
jednoczęściowa, nakrętka duża sygnowana W. GONTARCZYK, WA... | III |
290 zł szac. 400 zł 1271 wyświetleń |
3 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, 6 Pułk Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego Wilno wzór 2 od 1929 roku
117551
żołnierska odznaka pamiątkowa, jednoczęściowa, bita z kon... | II- |
300 zł szac. 500 zł 820 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Krzyż Walecznych, 1920
88985
nadany majorowi Julianowi Gąsiorowskiemu ps. "Ziómek" w d... | I- |
620 zł szac. 250 zł 3781 wyświetleń |
8 | zakończona |