Zakończenie: 10-12-2015 20:30 ÷ 22:39
II Rzeczpospolita 1918-1939, orzełek na czapkę Przysposobienia Wojskowego
120233
Na rewersie sygnatura SW. OCHR. No 607 | III+ |
100 zł szac. 100 zł 1625 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Żołnierska odznaka pamiątkowa 43 Pułku Strzelców Legionu Bajończyków Dubno, od 1928 roku.
120234
jednoczęściowa, nakrętka duża sygnowana W. GONTARCZYK, WA... | III |
290 zł szac. 400 zł 1268 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, odznaka Prezydium Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego Za Obronę Śląska., 1919
120235
na odwrocie nr 4993 | III |
155 zł szac. 200 zł 1334 wyświetleń |
3 | zakończona |