Rosja, rubel koronacyjny, 1883

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 22:24:37
119937
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, rubel koronacyjny, 1883, Petersburg, Wybity z okazji koronacji Aleksandra III na cara Rosji.
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: Ciemna patyna. Drobniutkie ryski w tle. Moneta z połyskiem menniczym, bardzo ładnie zachowana.
Literatura: Bitkin 217, Kazakov 606

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 584

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 000 zł
4)  960 zł