Portugalia, kontrasygnatura na 8 realach,, 1798

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 22:12:21
89078
Opis: Portugalia - Maria I 1786-1799, kontrasygnatura na 8 realach,, 1798, Meksyk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: Duża rzadkość.
Literatura: Calbeto 841 - bez kontrmarki, Salgado M2.112C

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1187

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  450 zł
4)  400 zł
5)  380 zł
6)  350 zł
7)  240 zł