Polska, 5 złotych, 1935

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Polska, 5 złotych, 1935

Polska, 5 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 21:46:17
89071
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1935, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: Piękny blask menniczy na awersie. Miejscowa, ciemna patyna na rewersie. Bardzo ładne.
Literatura: Parchimowicz 118b

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 210

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł
4)  50 zł