Polska, 5 złotych, 1935
Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Polska, 5 złotych, 1935
Cena wylicytowana: 85 zł
89071
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1935, Warszawa, Józef Piłsudski |
Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
Piękny blask menniczy na awersie. Miejscowa, ciemna patyna na rewersie. Bardzo ładne. |
Parchimowicz 118b |
Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 210
1) 85 zł
2) 80 zł
3) 60 zł
4) 50 zł
min |