Polska, grosz, 1765 g

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Polska, grosz, 1765 g

Polska, grosz, 1765 g

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 21:35:56
119809
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1765 g, Kraków, Z kropką po dacie.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: Zielonkawa patyna.
Literatura: Plage-miedź 31

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 420

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  75 zł
4)  32 zł