Rzym Kolonialny, brąz AE-25, 238-244

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 20:49:33
119118
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Inferior - Tomis - Gordian III 238-244, brąz AE-25, 238-244, Tomis, Aw: Popiersie cesarza w prawo, ΑΥΤ Κ Μ ΑΝΤ ΑΝ ΓΟΡΔΙΑΝΟC, Rw: Tyche stojąca na wprost, trzymająca ster na globie oraz róg obfitości, ΜΗΤΡΟΠΟΝΤΟΥ ΤΟΥ ΤΟΜΕΩC, w polu Δ i C
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 12.73 g, zielona patyna, bardzo ciekawa odmiana z błędami zarówno na awersie jak i rewersie

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 133

1)  60 zł