Cesarstwo Rzymskie, follis, 361-363

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 20:46:52
119132
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julian II Apostata 360-363, follis, 361-363, Sirmium, Aw: Popiersie w prawo, D N FL CL IVLIANVS P F AVG, Rw: W wieńcu VOT X MVLT XX, w odcinku BSIRM
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.31 g, zielona patyna, ładnie zachowany
Literatura: RIC 108

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 202

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  100 zł