Cesarstwo Rzymskie, denar, 203

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 20:39:12
119138
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Septymiusz Sewer 193-211, denar, 203, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, SEVERVS PIVS AVG, Rw: Fortuna siedząca na tronie w lewo, trzymająca ster i róg obfitości, P M TR P XI COS III P P
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.40 g, usunięta ciemna patyna
Literatura: RIC 189b

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 193

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  65 zł