Cesarstwo Rzymskie, dupondius, 161-162?

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 20:38:49
119120
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz 161-180, dupondius, 161-162?, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CAES M AVREL ANTONINVS AVG P M, Rw: Marek Aureliusz i Lucjusz Werus stojący naprzeciwko siebie i uściskujący dłonie, CONCORD AVGVSTOR TR P ...
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: brąz 11.46 g, wytarty rewers, zielona patyna

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 357

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł