Cesarstwo Rzymskie, as, 101-103

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 20:37:17
119121
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan 98-117, as, 101-103, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, IMP CAES NERVA TRAIAN AVG GERM P M, Rw: Nike krocząca w lewo, trzymająca tarczę z inskrybcją SPQR, TR POT COS IIII P P
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 10.93 g, patyna
Literatura: RIC 434

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 298

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł