Cesarstwo Rzymskie, as, 101-103
Zakończenie: 03-12-2015 20:37:17
119121
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Trajan 98-117, as, 101-103, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, IMP CAES NERVA TRAIAN AVG GERM P M, Rw: Nike krocząca w lewo, trzymająca tarczę z inskrybcją SPQR, TR POT COS IIII P P |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz 10.93 g, patyna |
Literatura: | RIC 434 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 298