Cesarstwo Rzymskie, as, 90-91

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Cesarstwo Rzymskie, as, 90-91

Cesarstwo Rzymskie, as, 90-91

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 20:36:54
119123
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Domicjan 81-96, as, 90-91, Rzym, Aw: Głowa w prawo, IMP CAES DOMIT AVG GERM COS XV CENS PER P P, Rw: Fortuna stojąca w lewo, trzymająca ster i róg obfitości, FORTVNAE AVGVSTI
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 12.53 g, brązowa patyna
Literatura: RIC 707

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 320

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  55 zł