Cesarstwo Rzymskie, as, 42

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Cesarstwo Rzymskie, as, 42

Cesarstwo Rzymskie, as, 42

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 20:35:45
119122
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz 41-54, as, 42, Rzym, Aw: Głowa w lewo, [TI] CLAVDIVS CAESAR AVG P M TR P IMP P P, Rw: Minerwa stojąca w prawo, rzucająca oszczepem i trzymająca tarczę, w polu S C
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz 11.59 g, ślady korozji, brązowa patyna
Literatura: RIC 116

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 254

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł