Cesarstwo Rzymskie, as, 50-54 ne
Zakończenie: 03-12-2015 20:35:22
119119
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Germanik (bratanek Tyberiusza, brat Klaudiusza) 15 pne-19 ne, as, 50-54 ne, Rzym, Aw: Głowa Germanika w prawo, GERMANICVS CAESAR TI AVG F DIVI AVG N, Rw: Litery S C, TI CLAVDIVS CAESAR AVG GERM P M TR P IMP P P |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 9.50 g, patyna |
Literatura: | RIC 106 (Klaudiusz) |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 415