Polska, ort, 1625

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 21:31:43
117043
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1625, Gdańsk, na awersie końcówka PR
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, piękny
Literatura: Shatalin III GD25b-15 (R)

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 277

1)  450 zł
2)  450 zł