Saksonia, talar, 1763 EDC

Rozpoczęcie: 02-11-2015 18:00
Zakończenie: 12-11-2015 22:35:21
Saksonia, talar, 1763 EDC

Saksonia, talar, 1763 EDC

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 12-11-2015 22:35:21
119335
Opis: Saksonia - Fryderyk Krystian 1763, talar, 1763 EDC, Lipsk, litera S na odcięciu rękawa księcia
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.79 g, patyna
Literatura: Kahnt 1004, Schnee 1050, Merseb. 1890, Buck 10a, Dav. 2677A

Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 256