Cesarstwo Rzymskie, as, 173

Cesarstwo Rzymskie, as, 173

Cesarstwo Rzymskie, as, 173

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2015 21:52:48
119023
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz 161-180, as, 173, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, M ANTONINVS AVG TR P XXVII, Rw: Securitas stojąca w prawo, trzymająca wieniec i gałązkę palmową, SECVRITAS PVBLICA IMP VI COS III
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 11.02 g, zielona patyna
Literatura: RIC 1083

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 923

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  155 zł
4)  145 zł