Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1541

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2015 22:33:26
119331
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1541, Królewiec, długa broda księcia, na awersie końcówka napisu PRVSS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger Pr.41.2.a (R)

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 460

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  300 zł