Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2015 22:13:07
119243
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, trojak, 1583, Ryga, odmiana ze źle wybitą puncą litery L na końcu napisu na awersie
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger R.83.1.f (R1)

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 194

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  220 zł
6)  200 zł