Polska, trojak, 1585
Polska, trojak, 1585
Cena wylicytowana: 600 zł
119239
Opis: |
Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1585, Poznań |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger P.85.3.a (R1) |
Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 310
1) 600 zł
2) 580 zł
3) 500 zł
4) 310 zł
5) 250 zł
6) 180 zł
min |