Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277-1287

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2015 22:06:36
119429
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277-1287, Krzyż na arkadzie, po bokach pojedyncze kulki, pod nią gwiazda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 0.28 g, patyna
Literatura: BRP Prusy T5.2, Waschinski 28a

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 143

1)  180 zł