I wojna światowa 1914-1918, pierścionek legionowy 1914 r

Banknoty z kolekcji Lucow, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2015 22:42:30
118219
Opis: I wojna światowa 1914-1918, pierścionek legionowy 1914 r, na pierścieniu napis LEGIONY 1914 POLSKIE i wygrawerowane NKN (Naczelny Komitet Narodowy); Zgodnie z tradycją pierścionki „patriotyczne” przekazywano ofiarodawcom w zamian za kruszcowe obrączki podarowane na cele legionowe.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 19 mm, srebro, z dwoma puncami

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1216

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  360 zł
4)  350 zł
5)  350 zł
6)  220 zł
7)  200 zł
8)  120 zł