Rosja, medal Wszechrosyjska Wystawa w Moskwie, 1882

Banknoty z kolekcji Lucow, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 4 700 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2015 22:40:50
117910
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, medal Wszechrosyjska Wystawa w Moskwie, 1882, Aw: Głowa w prawo, poniżej sygn. L.Stienman, w otoku napis АЛЕКСАНДРЪ III ИМПЕРАТОРЪ ВСЕРОССИЙСКИЙ (Aleksander III Imperator Wszechrosji), Rw: Siedząca kobieta (personifikacja Rosji) w stoju carskim, z gałązka oliwną i globem w dłoniach, poniżej atrybuty rolnictwa, przemysłu, nauki, sztuki i handlu, poniżej sygn. A.A.G., powyżej w półkolu napis ВСЕРОССИЙСКАЯ ВЫСТАВКА 1882 (Wystawa Krajowa 1882)
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 50.8 mm, srebro 80.49 g, duża rzadkość
Literatura: Diakov 930.2 R2 (ale odmienny napis na awersie)

Cena końcowa: 4 700 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 2064

1)  4 700 zł
2)  4 600 zł
3)  3 900 zł
4)  3 700 zł
5)  3 100 zł
6)  2 600 zł
7)  1 800 zł
8)  1 650 zł
9)  1 600 zł
10)  1 600 zł
11)  1 500 zł
12)  1 400 zł
13)  1 200 zł
14)  900 zł
15)  700 zł
16)  680 zł