Francja, żeton Chambre de Commerce de Paris (Izby Handlowej w Paryżu), 1803

Banknoty z kolekcji Lucow, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2015 22:38:20
117908
Opis: Francja, żeton Chambre de Commerce de Paris (Izby Handlowej w Paryżu), 1803, sygnowany F. Andrieu; Aw: Żaglowiec, Rw: Sześciowierszowy napis CHAMBRE DE COMMERCE DE PARIS / 6 VENTOSK AN II 25 FÉVRIER 1803 otoczony wieńcem z płodów rolnych
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 36 mm, srebro 17.26 g

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 232

1)  175 zł
2)  170 zł