Polska, medal - pamiątka chrztu, 1894

Banknoty z kolekcji Lucow, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2015 22:37:30
117907
Opis: Polska - XIX wiek, medal - pamiątka chrztu, 1894, z dedykacją dla Stanisławy Wyrostkiewicz; sygnowany Witkowski i Kitschan; Aw: Scena chrztu Chrystusa i napis wokoło TEN JEST MÓJ MIŁY SYN KTÓREGOM SOBIE UPODOBAŁ, Rw: Dedykacja pośrodku, powyżej oko opatrzności z napisem NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, u dołu przyzdobione kokardą gałązki palmowe
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 49 mm, srebro 36.13 g, na obrzeżu punce - drzewko i 91

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 504

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł