do XVIII wieku, medal Stanisław Leszczyński, 1755

Banknoty z kolekcji Lucow, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2015 22:37:05
117909
Opis: do XVIII wieku - Stanisław Leszczyński, medal Stanisław Leszczyński, 1755, sygnowany A.M.SV., ofiarowany przez miasto Nancy Stanisławowi Leszczyńskiemu i Ludwikowi XV z okazji wzniesienia w 1755 r. pomnika króla Francji, Aw: Popiersie Leszczyńskiego w peruce w lewo i napis STANISLAUS I D G REX POL MAG DUX LIT LOTH ET BAR, Rw: Pomnik Ludwika XV w stroju Rzymianina, u stóp siedzące Sprawiedliwość i Mądrość, w otoku i w odcinku napisy U TRIUS QUE IMMORTALITATI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: XIX wieczna odbitka w miedzi ∅ 51 mm
Literatura: H-Cz. 2734 (R1)

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 863

1)  150 zł