Węgry, 15 krajcarów, 1694 KB

Banknoty z kolekcji Lucow, Stara Polska, monety zagraniczne
Węgry, 15 krajcarów, 1694 KB

Węgry, 15 krajcarów, 1694 KB

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2015 22:35:00
118122
Opis: Węgry - Leopold I 1658-1705, 15 krajcarów, 1694 KB, Krzemnica
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Herinek 1066

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 544

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  48 zł