Niemcy, talar, 1655

Banknoty z kolekcji Lucow, Stara Polska, monety zagraniczne
Niemcy, talar, 1655

Niemcy, talar, 1655

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2015 22:24:35
117885
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy I 1615-1656, talar, 1655, Drezno, Aw: Półpostać w prawo i napis wokoło IOHAN· GEORG·D:G·DUX SAX·IUL·CLIV·ET MONT, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło SA·ROM· IMP· ARC - HIM·ET ELECT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.12 g, ślad po usuniętej zawieszce, ciemna patyna
Literatura: Dav. 7612, Schnee 892

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 847

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  620 zł
4)  350 zł
5)  330 zł
6)  310 zł
7)  300 zł