Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, 2. połowa XIV w.

Banknoty z kolekcji Lucow, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2015 21:10:00
117862
Opis: Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, 2. połowa XIV w., Rewal, Aw: Tarcza zakonna, MAGISTRI LIVONIE, Rw: Krzyż z kulkami w kątach, MONETA REVALIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Haljak 21-26

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 150

1)  90 zł